
Книжкова шафа зі склом чотиридверна 2100Х800Ж320 мм. дуб молочний
10 326 ₴
- Під замовлення
- Код: 2316622
Відправка з 18 квітня 2026Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Книжкова шафа зі склом чотиридверна 2100Х800Ж320 мм. дуб молочний»
Книжкова шафа зі склом, чотиридверна
Елегантна і практична чотиридверна книжкова шафа стане прекрасним доповненням до вашого інтер'єру.
Розміри: 2100×800×320 мм – досить місткий для розміщення книг, документів та декоративних елементів.
Корпус: виготовлений із міцного ЛДСП завтовшки 18 мм, що забезпечує надійність та довговічність.
Дверцята: виконані з МДФ товщиною 18 мм з двосторонньою ламінацією, що надає їм стійкості до зношування та естетичної завершеності.
Прозорі скляні вставки надають шафі легкості і дозволяють зручно демонструвати його вміст.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | дуб молочний |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 320 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | скло, МДФ профіль |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 10 326 ₴


