
Керамічний стіл TM-98-1 б'янко каррара грей + чорний
12 825 ₴
- В наявності
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний стіл TM-98-1 у відтінку б’янко каррара грей + чорний — це вишукане поєднання сучасного дизайну та практичності. Прямокутна форма та глянцева поверхня стільниці створюють елегантний акцент, додаючи простору світла й візуальної гармонії. Витончений малюнок кераміки «каррара грей» підкреслює стильний характер меблів, а чорна металева основа додає контрасту та виразності.
Завдяки боковому механізму розкладання стіл легко трансформується з 120 до 180 см, забезпечуючи комфортне розміщення гостей як у повсякденному житті, так і під час святкових подій. Глянцева керамічна стільниця стійка до високих температур, а міцна металева конструкція гарантує надійність і довговічність.
TM-98-1 — це стильний центр обідньої зони, що поєднує естетику, функціональність та зручність у використанні.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 63 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 85 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 63.4 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 180 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Механізм розкладки | боковий |
| Довжина, см | 120 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 12 825 ₴






