
Стіл DUBLIN CERAMIC 120(180)*80 білий мат/чорний каркас
18 330 ₴
- В наявності
- Код: DUBLINWH
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл DUBLIN CERAMIC 120(180)*80 білий мат/чорний каркас
Матеріал стільниці: кераміка 6 мм + МДФ матовий чорний Колір стільниці: білий мат Габарити стільниці: 120(30+30)*80, Опція (розкладка): розкладний, Каркас: масив деревини з матовим чорним фарбуванням Форма: Прямокутна, Країна виробник: Китай, Висота: 76, Ширина: 80, Довжина: 120(180) Розміри коробок: см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 60 кг |
| Товщина стільниці | 6 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 80 |
| Довжина: | 120 |
| Висота | 76 |
| Колір каркаса | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Каркас | Селіна |
- Ціна: 18 330 ₴


