Переваги дивана Madrid/Мадрид
Гарний і сучасний диван Madrid/Мадрид стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Модель легко розкладається і має просторе спальне місце. Завдяки ретельно підібраним компонентам внутрішнього наповнення, вона підходить для щоденного сну. Механізм розкладки Єврокнижка відрізняється простотою у використанні і стійкістю до інтенсивних навантажень.
Переваги:
- Ортопедичне наповнення спального місця.
- Місткий білизняний короб.
- Міцний і зносостійкий каркас.
- Можливість вибрати тип і колір оббивної тканини.
- Спинка у вигляді стильних знімних подушок.

Використовувані матеріали в дивані Madrid/Мадрид
- Наповнення. Пружинний блок Pocket Spring володіє ортопедичними і анатомічними властивостями. Він адаптується під вигини людського тіла і сприятливо впливає на стан хребта.
- Каркас. Складається з ДСП і євробруса. Таке поєднання забезпечує максимальну міцність конструкції, стійкість до високих навантажень, надійність і довговічність.

Перевага купівлі дивана Madrid/Мадрид на сайті виробника Matroluxe
Вирішивши купити диван Madrid в інтернет-магазині Матролюкс, ви отримуєте масу переваг:
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Професійна консультація фахівців.
- Оперативна доставка по всій Україні.
- Гарантія від офіційного виробника.
- Можливість оформити кредит або розстрочку.

Щоб оформити замовлення, зв'яжіться з нами по телефону, в онлайн-чаті або скористайтеся віртуальною корзиною. Також будемо вдячні, якщо ви поділитеся своїми враженнями про товар, залишивши відгук на нашому сайті.

*Увага! Відтінки представлених тканин можуть відрізнятися від реального кольору виробу, через перенесення кольорів фото на Ваш пристрій.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на зображеннях.
*Увага! Доступні кольори з'ясовуйте у консультантів при замовленні. Колір і текстура тканин для готових рішень можуть змінюватися в залежності від наявності тканини.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на зображеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Колір | Сірий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 241 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота з урахуванням спинки | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ЛДСП, євробрус |
| Підстава спального місця | Pocket Spring |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ЛДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | незалежний пружинний блок |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Кількість підлокітників | 2 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Розмір спального місця | 2000х1500 |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
| Тип моделі | Прямий |
| Подушки в комплекті дивана | 3 шт. (660х420 мм)/2 шт. (900х500 мм) |
| Короб для білизни | Да |
| Матеріал каркаса | ДСП, ЛДСП, ХДФ, натуральне дерево, фанера, ДВП |
| Висота з подушкою | 860 |
| Габаритні розміри | 2410х1050х760 |
| Наповнення сидіння/спинки | Пружинний блок Pocket Spring+PPU |
| Наповнення спального місця | Ортопедичне |
| Торгова марка дивана | Sofyno |
| Розмір дивана | Великий |
- Ціна: 16 875 ₴





