
Дзеркало у МДФ рамці Клен 1100Х550 мм.
1 399 ₴
- В наявності
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте ідеальне доповнення для вашої передпокою, спальні чи вітальні в Києві? Пропонуємо вам елегантне дзеркало "Естетика" від A&L Stylish Furniture. З розмірами 1100х600 мм, воно ідеально підходить для розміщення над комодом або консоллю. Рама виконана з високоякісного МДФ кольору клена, що чудово впишеться в будь-який інтер'єр, додавши йому світла та простору.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | МДФ |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Клен |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 550 мм |
- Ціна: 1 399 ₴

