
Стіл BERLIN CERAMIC 111(140)*75 чорний мат/чорний каркас
14 756 ₴
- В наявності
- Код: BERLINBK
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл BERLIN CERAMIC 111(140)*75 чорний мат/чорний каркас
Каркас: масив гевеї з фарбуванням, Матеріал стільниці: МДФ фарбований + кераміка 6 мм, Опція (розкладка): Розкладний, Колір каркаса: чорний, Габарити стільниці: 111(140)*75, Колір: чорний мат, Кількість місць за столом: 4-6, Форма: Прямокутна, Довжина в розкладеному вигляді: 140, Країна виробник: Китай, Висота: 77, Ширина: 75, Довжина: 111-140 Розмір коробки: 118*84*18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1110 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1110 мм |
| Вага | 49 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 75 |
| Довжина: | 111 |
| Габарити стільниці | 111-75 |
| Висота | 77 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 140 |
| Матеріал стільниці | МДФ + кераміка |
| Колір каркаса | Чорний |
| Форма | Прямокутне |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Каркас | Масив дуба з фарбуванням |
- Ціна: 14 756 ₴




