
Стіл NORMAN CERAMIC 140*90 Muie White глянець/чорний каркас
13 639 ₴
- В наявності
- Код: NORMAN140
Стіл NORMAN CERAMIC 140*90 Muie White глянець/чорний каркас
Стіл обідній NORMAN CERAMIC 140*90 Muie White/чорний каркас (NORMAN140) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Матеріал стільниці: кераміка 11 мм, Опція (розкладка): нерозкладний, Колір каркаса: чорне порошкове покриття Габарити стільниці: 140*90, Колір: Muie White глянець Кількість місць за столом: 4-6, Форма: Прямокутна, Країна виробник: Китай, Висота: 76, Ширина: 90, Довжина: 140 Розміри коробок: 149*97*6,5 см + 114*18,5*15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 90 |
| Довжина: | 140 |
| Вага | 50 |
| Габарити стільниці | 140-90 |
| Висота | 77 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Колір каркаса | Чорний |
| Кількість місць за столом | 6 |
| Форма | Прямокутне |
| Опція (розкладка) | Нерозкладний |
- Ціна: 13 639 ₴






