
Обідній Стіл BONN CERAMIC 130(180)*80 білий глянець/чорний каркас
17 220 ₴
- В наявності
- Код: BONNWH
Обідній Стіл BONN CERAMIC 130(180)*80 білий глянець/чорний каркас
Стіл обідній BONN CERAMIC 130(180)*80 стіл білий глянець/чорний каркас (BONNWH): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Каркас: масив деревини, Матеріал стільниці: біла глянцева мармурова кераміка 6 мм, Опція (розкладка): Розкладний, Колір каркаса: чорне матове фарбування, Кількість місць за столом: 6-8, Форма: Прямокутна, 3D/AR модель: Є, Довжина в розкладеному вигляді: 180, Країна виробник: Китай, Висота: 76, Ширина: 80, Довжина: 130-180 Розмір коробки: 141*88,5*21 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Вага | 62 кг |
| Товщина стільниці | 6 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 80 |
| Довжина: | 130 |
| Габарити стільниці | 130-80 |
| Висота | 76 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Кількість місць за столом | 6-8 |
| Форма | Прямокутне |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Каркас | Селіна |
- Ціна: 17 220 ₴



