
Стіл MADRID CERAMIC 120(180)*85 сірий глянець/чорний каркас
12 886 ₴
- В наявності
- Код: MADRIDRGR
Стіл MADRID CERAMIC 120(180)*85 сірий глянець/чорний каркас
Стіл обідній MADRID CERAMIC 120(180)*85 стіл сірий глянець/чорний каркас (MADRIDRGR) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Каркас: метал, Вага: , Матеріал стільниці: кераміка 11 мм, Опція (розкладка): розкладний, Колір каркаса: Чорний, Габарити стільниці: 120(180)*85, Колір: білий, Кількість місць за столом: 6-8, Форма: Прямокутна, 3D/AR модель: немає, Довжина в розкладеному вигляді: 180, Країна виробник: Китай, Висота: , Ширина:, Довжина: Розміри коробок: 130*95*17 см + 75*34*10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 63 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 85 |
| Довжина: | 120 |
| Висота | 77,5 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 |
- Ціна: 12 886 ₴


