
Стіл BERLIN CERAMIC 140(180)*80 сірий мат/чорний каркас
17 685 ₴
- В наявності
- Код: BERLINCER140GR
Обідній Стіл BERLIN CERAMIC 140(180)*80 сірий мат/чорний каркас
Обідній стіл BERLIN CERAMIC 140(180)*80 стіл сірий мат/чорний каркас (BERLINCER140GR) : стильна та сучасна модель/ Відмінна якість та легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості та краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений безпечний для Вас предмет. оригінальній упаковці з детальною інструкцією та всіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Каркас: масив деревини гевеї,
Матеріал стільниці: сіра матова мармурова кераміка 6 мм,
Опція (розкладка): Розкладний,
Колір каркасу: чорне матове фарбування,
Кількість місць за столом: 6-8,
Форма: Прямокутна,
3D/AR модель: Є,
Довжина у розкладеному вигляді: 180,
Країна виробник: Китай,
Висота: 76,
Ширина: 80,
Довжина: 140-180
Розмір коробки: 150*88*20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Вага | 65 кг |
| Товщина стільниці | 6 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 80 |
| Довжина: | 140 |
| Габарити стільниці | 140-80 |
| Висота | 76 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Колір каркаса | Чорний |
| Кількість місць за столом | 6-8 |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Каркас | Селіна |
- Ціна: 17 685 ₴










