
Крісло поворотне WALTER сіра сітка/сірий каркас
11 537 ₴
- В наявності
- Код: WALTERGR
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: сірий,
Каркас: сірий
Додаткова інформація: ергономічне офісне крісло з високою спинкою.
Підголівник: регульований за висотою (підйом 90 мм) та кутом нахилу (поворот 60°).
Підлокітник: 3D підлокітник, великий і м'який поліуретановий підлокітник, дизайн педалі. Підйом 70 мм, поворот ліворуч і праворуч 24°, спереду і ззаду 45 мм.
Спинка: роздільний дизайн спинки, пружинна поперекова опора з подвійною підтримкою поперекового відділу, спинка регулюється по висоті (5 передач), регулюється натяг спинки. Кут нахилу спинки 100°~124°, підйом 50 мм.
Сидіння: сітчасте сидіння з функцією ковзання
Сітка для сидіння стільця: повітропроникна та вогнестійка сітка, відповідає стандарту вогнестійкості CA TB 117-2013
Механізм: провід управління синхронізованим механізмом нахилу (блокування в 4-х положеннях). Користувач може зручніше регулювати функцію крісла, не нахиляючись.
Газліфт: газліфт Samhongsa 4 класу, підйомний хід 100 мм
Хрестовина: 350 мм гусенична конструкція, неслизька основа, PA+GF35%. Навантаження статичного тиску 1136 кг.
Коліщатко: 60 мм нейлонове колесо, безшумне обертання на 360°
Вантажопідйомність крісла: 200 кг. Стійкий, міцний і безпечний.
Гарантія від виробника: 5 років
Розмір коробки: 75*37*65 см
Переваги крісла WALTER:
1. Рухоме сидіння — це ключова перевага конструкції, яку виробник розробив та запатентував самостійно. Спеціально створили багатороликову систему ковзання. Завдяки точній синхронізації роликів сидіння рухається плавно та майже без опору.
2. Наша дротова система синхронного нахилу (із 4 рівнями фіксації) проходить 100% тестування, пробне збирання та перевірку безпеки під час виробництва. Такий повний цикл тестування мінімізує ризик несправностей у дротовому механізмі під час використання — це важлива перевага перед конкурентами. Допуски у виробництві механізмів контролюються в межах ±0,8 мм, що забезпечує стабільну якість наших виробів і робить ці моделі лідерами продажів.
3. Основа з протиковзним покриттям та 350-мм напрямною витримує навантаження до 1136 кг. Така конструкція забезпечує природний комфорт під час відхилення назад: ноги розташовуються зручно і без зусиль, не потрібно піднімати чи напружувати їх. Це запобігає тиску на судини стегон, сприяє кращому кровообігу та забезпечує комфорт навіть під час тривалого сидіння. Дизайн максимально враховує природне положення тіла й демонструє високий рівень ергономіки.
4. 5 рівнів регулювання висоти, що робить крісло підходящим для користувачів різного зросту.
Поперекова підтримка точно повторює природну криву попереку. Це запобігає перенавантаженню м’язів під час довгого сидіння, зменшує тиск на поперековий відділ хребта й допомагає усунути втому та біль у спині. Внутрішня конструкція поперекового блоку виготовлена з алюмінієвого сплаву, що забезпечує оптимальну стабільність і контрольований простір руху - поперекова підтримка залишається стабільною навіть після тривалого використання.
Колір: сірий,
Каркас: сірий
Додаткова інформація: ергономічне офісне крісло з високою спинкою.
Підголівник: регульований за висотою (підйом 90 мм) та кутом нахилу (поворот 60°).
Підлокітник: 3D підлокітник, великий і м'який поліуретановий підлокітник, дизайн педалі. Підйом 70 мм, поворот ліворуч і праворуч 24°, спереду і ззаду 45 мм.
Спинка: роздільний дизайн спинки, пружинна поперекова опора з подвійною підтримкою поперекового відділу, спинка регулюється по висоті (5 передач), регулюється натяг спинки. Кут нахилу спинки 100°~124°, підйом 50 мм.
Сидіння: сітчасте сидіння з функцією ковзання
Сітка для сидіння стільця: повітропроникна та вогнестійка сітка, відповідає стандарту вогнестійкості CA TB 117-2013
Механізм: провід управління синхронізованим механізмом нахилу (блокування в 4-х положеннях). Користувач може зручніше регулювати функцію крісла, не нахиляючись.
Газліфт: газліфт Samhongsa 4 класу, підйомний хід 100 мм
Хрестовина: 350 мм гусенична конструкція, неслизька основа, PA+GF35%. Навантаження статичного тиску 1136 кг.
Коліщатко: 60 мм нейлонове колесо, безшумне обертання на 360°
Вантажопідйомність крісла: 200 кг. Стійкий, міцний і безпечний.
Гарантія від виробника: 5 років
Розмір коробки: 75*37*65 см
Переваги крісла WALTER:
1. Рухоме сидіння — це ключова перевага конструкції, яку виробник розробив та запатентував самостійно. Спеціально створили багатороликову систему ковзання. Завдяки точній синхронізації роликів сидіння рухається плавно та майже без опору.
2. Наша дротова система синхронного нахилу (із 4 рівнями фіксації) проходить 100% тестування, пробне збирання та перевірку безпеки під час виробництва. Такий повний цикл тестування мінімізує ризик несправностей у дротовому механізмі під час використання — це важлива перевага перед конкурентами. Допуски у виробництві механізмів контролюються в межах ±0,8 мм, що забезпечує стабільну якість наших виробів і робить ці моделі лідерами продажів.
3. Основа з протиковзним покриттям та 350-мм напрямною витримує навантаження до 1136 кг. Така конструкція забезпечує природний комфорт під час відхилення назад: ноги розташовуються зручно і без зусиль, не потрібно піднімати чи напружувати їх. Це запобігає тиску на судини стегон, сприяє кращому кровообігу та забезпечує комфорт навіть під час тривалого сидіння. Дизайн максимально враховує природне положення тіла й демонструє високий рівень ергономіки.
4. 5 рівнів регулювання висоти, що робить крісло підходящим для користувачів різного зросту.
Поперекова підтримка точно повторює природну криву попереку. Це запобігає перенавантаженню м’язів під час довгого сидіння, зменшує тиск на поперековий відділ хребта й допомагає усунути втому та біль у спині. Внутрішня конструкція поперекового блоку виготовлена з алюмінієвого сплаву, що забезпечує оптимальну стабільність і контрольований простір руху - поперекова підтримка залишається стабільною навіть після тривалого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 137 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 24 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Мембранна тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 49 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Колір каркасу | Сірий |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Так |
| Тип механізму | Tilt з функцією Relax |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45-55 |
| Ширина | 68 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 24 |
| Висота | 113-137 |
| Глибина | 64 |
- Ціна: 11 537 ₴










