
Крісло поворотне JIM сіре/сірий каркас
4 829 ₴
- В наявності
- Код: JIMGR
Справжня знахідка для тих, хто проводить багато часу за комп'ютером — сучасне комп'ютерне крісло, що поєднує в собі стиль, комфорт і практичність. Це сіре крісло оснащене мембранною тканиною, яка забезпечує відмінну вентиляцію та зносостійкість. Основна перевага його дизайну в легкості регулювання за рахунок механізму TILT, що дозволяє налаштувати крісло під ваші індивідуальні уподобання. Завдяки обгумованим колесам, ви зможете легко переміщувати його по будь-якій поверхні.
- Матеріал крісла: Мембранна тканина
- Колір: сірий
- Країна виробник: Китай
- Розмір: 62.5*54*114.5/120 см
- Каркас: сірий
- Додаткова інформація: механізм TILT, обгумовані ролики
- Розмір коробки: 74*33*63 см
Обираючи дане крісло, ви отримуєте ідеальне поєднання ціни і якості, яке стане надійним супутником у вашій роботі та дозвіллі. Не втрачайте можливість зробити ваш робочий простір максимально комфортним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 39 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 48 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 54 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 39-48 |
| Ширина | 62 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 13 |
| Висота | 114,5-125 |
| Глибина | 62,5 |
- Ціна: 4 829 ₴


