
Крісло поворотне CASPER сіре/сірий каркас
4 529 ₴
- В наявності
- Код: CASPERGR
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал крісла: Мембранна тканина
- Колір: сірий
- Країна виробництва: Китай,
- висота сидіння 43-53 см.
- Висота стільця 120-130 см.
- висота спинки крісла 77 см.
- Розмір: 53*59,5*120/130 см;
- Рама: сірий
- Додаткова інформація: Механізм TILT, прогумовані ролики. Розмір шухляди: 70*35*63 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Вага крісла | 13 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Сірий |
| Тип механізму | Tilt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 59,5 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 13 |
| Висота | 120-130 |
- Ціна: 4 529 ₴










