
Крісло FLASH II сіре/синє/чорний каркас
4 155 ₴
- В наявності
- Код: FLASHIIBL
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркас Метал
Колір каркасу Чорний
Країна виробник Китай
Висота 100
Ширина 59,5
Матеріал крісла Мембранна тканина
Висота сидіння 47
Виробник Інтарсіо
Глибина сидіння 52
Колір сірий/синій
Колір каркасу Чорний
Країна виробник Китай
Висота 100
Ширина 59,5
Матеріал крісла Мембранна тканина
Висота сидіння 47
Виробник Інтарсіо
Глибина сидіння 52
Колір сірий/синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Полози |
| Колір | Сіро-блакитний |
| Наявність спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Конференційне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 47 |
| Ширина | 59,5 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Висота | 100 |
| Каркас | Метал |
- Ціна: 4 155 ₴






