
Крісло поворотне CANDY рожеве/білий каркас
4 868 ₴
- В наявності
- Код: CANDYPK
Крісло поворотне Intarsio CANDY рожеве/білий каркас ( CANDYPK ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: високоякісна сітка і тканина,
Колір: рожевий,
Країна виробник: Китай,
Каркас: білий
Додаткова інформація: механізм TILT, рухомий підлокітник, міцна біла залізна основа, безшумні колеса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота з урахуванням спинки | 105 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 46-56 |
| Ширина сидіння | 50 |
| Ширина | 57 |
| Матеріал крісла | Тканина + сітка |
| Вага | 12 |
| Висота | 95-105 |
| Глибина сидіння | 49 |
| Глибина | 62 |
- Ціна: 4 868 ₴








