
Крісло поворотне WIND сіре/зелене/білий каркас
4 628 ₴
- В наявності
- Код: WINDGN
Крісло поворотне Intarsio WIND сіре/зелене/білий каркас ( WINDGN ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: високоякісна сітка і тканина,
Колір: сірий/зелений,
Країна виробник: Китай,
Каркас: білий
Додаткова інформація: механізм TILT, регульований по висоті підголівник, фіксований підлокітник, міцна нейлонова основа.
Розмір коробки: 64*47*62 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 56 см |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Висота спинки | 54 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Колір каркасу | Білий |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 41-51 |
| Ширина | 50 |
| Матеріал крісла | Тканина + сітка |
| Вага | 12 |
| Висота | 108-123 |
| Глибина | 56 |
- Ціна: 4 628 ₴









