
Крісло поворотне STACEY оранжеве/білий каркас
3 524 ₴
- В наявності
- Код: STACEYOR
Крісло поворотне STACEY оранжеве/білий каркас
Крісло Intarsio STACEY оранжеве ( STACEYOR ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: оранжевий,
Країна виробник: Китай,
Розмір: Ш59,5 - Г54 - В85-93 см;
Висота сидіння регулюється: 41-49 см
Розмір сидіння: Ш40*Г44 см
Каркас: білий PP
Додаткова інформація: механізм TILT, нейлонові колеса.
Розмір коробки: 56*26*56 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59.5 см |
| Глибина крісла | 54 см |
| Висота з урахуванням спинки | 93 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 49 см |
| Вага крісла | 10 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сидіння-тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Tilt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 41-49 |
| Ширина сидіння | 44 |
| Ширина | 59,5 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 10 |
| Висота | 85-93 |
| Глибина сидіння | 40 |
| Глибина | 54 |
- Ціна: 3 524 ₴



