Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Intarsio S-106 чорне ( S106BK ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Глибина (сидіння): ,
Колір: чорний,
Країна виробник: Китай,
Висота: ,
Ширина:,
Висота (сидіння):
Каркас: хром
Додаткова інформація: механізм TILT
Розмір коробки: 55*54*23 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 42 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 101 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 37 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 47 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | Tilt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 37-47 |
| Ширина | 42 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 7 |
| Висота | 91-101 |
| Глибина сидіння | 50 |
| Глибина | 58 |
- Ціна: 2 269 ₴









