
Крісло Intarsio GLORY чорне ( GLORYBK ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: чорний,
Країна виробник: Китай,
Каркас: хром
Матеріал оббивки: нейлонова сітка, що вирізняється яскравими та довговічними кольорами, високою міцністю на розрив, стійкістю до зносу, нетоксичністю, стійкістю до гниття, хімічною стійкістю, стійкістю до високих температур, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, відмінною повітропроникністю та тривалим терміном служби.
Наповнення сидіння: пінополіуретан товщиною 6 см
Додаткова інформація: механізм TILT, газліфт 3 класу, регульовані підлокітники з поліпропілену, хромована основа 300 мм, колеса з поліаміду, максимальне навантаження 120 кг
Розмір коробки: 67*30*59 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 109 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип механізму | Tilt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 43-53 |
| Ширина | 68 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 14 |
| Висота | 99-109 |
| Глибина | 60 |
- Ціна: 4 581 ₴



