
Керамічний стіл TM-76 голден сенд + теплий пісок
17 055 ₴
- В наявності
- Код: TM-76-golden-sand/putty
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TM-76 — сучасний розкладний стіл, який поєднує витонченість природних відтінків та надійність перевірених матеріалів. Відтінок голден сенд із теплим пісочним акцентом надає інтер’єру затишку та вишуканої теплоти. Ідеальний вибір для їдальні чи кухні у натуральних, скандинавських або середземноморських тонах.
Стільниця виконана з матової кераміки у комбінації з матовим МДФ — практичне й стильне рішення, стійке до подряпин та високих температур. Основа з пофарбованого дерева забезпечує надійність та стабільність конструкції.
Стіл має автоматичний розкладний механізм, що дозволяє збільшити довжину зі 120 до 160 см — ідеально для прийому гостей або родинних вечерь.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Голден Сенд |
| Колір | Голден Сенд |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Теплий пісок |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 57 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка, матове МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 80 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 57 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 160 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | матова кераміка, матове МДФ |
| Довжина, см | 120 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 17 055 ₴










