
Стіл шпоноване МДФ Нікколо TM-236 ясень + теплий пісок
17 775 ₴
- В наявності
- Код: TM-236-nikolo-ash-putty
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл шпонований МДФ Нікколо TM-236 ясень + теплий пісок — елегантна модель з м’якими формами та вишуканим дизайном, що гармонійно впишеться в сучасний інтер’єр.
Овальна стільниця розміром 200 × 90 см виготовлена зі шпонованого МДФ у відтінку "ясень", що надає виробу натурального вигляду та тепла.
Овальна стільниця розміром 200 × 90 см виготовлена зі шпонованого МДФ у відтінку "ясень", що надає виробу натурального вигляду та тепла.
Стійка основа у кольорі "теплий пісок" виконана з фарбованого МДФ з матовим поліуретановим покриттям, яке вирізняється зносостійкістю та практичністю.
Стіл нерозкладний, висота — 75 см, вага — 53,3 кг.
Нікколо TM-236 — це баланс між сучасною естетикою та функціональністю для вашого дому.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Теплий пісок |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 53 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | МДФ фарбований |
| Царговий пояс столу | МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | шпоноване МДФ |
| Форма | овальні |
| Ширина, см | 90 |
| Висота, см | 75 |
| Вага (кг) | 53.30 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 200 |
| Матеріал основи | матовий поліуретановий фарбований МДФ |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 17 775 ₴










