
Керамічний стіл Феліче TML-1000-1 клауді грей + чорний
36 675 ₴
- В наявності
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір клауді грей нагадує природний камінь із відтінками сірого, створюючи ефект спокійної, нейтральної атмосфери. Він універсальний і чудово поєднується з різними стилями інтер’єру, від сучасного до мінімалізму.
Матова кераміка і загартоване скло — ідеальне поєднання для тих, хто цінує надійність. Така стільниця стійка до пошкоджень, подряпин і температурних впливів.
Боковий механізм дозволяє легко збільшити довжину стільниці з 160 см до 240 см. Це особливо зручно під час заходів або прийому гостей, коли потрібно більше місця для розміщення.
Феліче TML-1000 — це не лише надійний і довговічний, але й стильний вибір для обідньої зони, що поєднує в собі естетику і функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Клауді Грей |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Вага | 112 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 90 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 112 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 200 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Механізм розкладки | боковий |
| Довжина, см | 140 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 36 675 ₴










