
Керамічний стіл Феліче TML-1000 грей шторм + чорний
45 855 ₴
- В наявності
- Код: TML-1000-felice-grey-stor
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відтінок "грей шторм" – це насичений сірий колір з легким холодним підтоном, що нагадує небо під час грози.
Матова кераміка з поєднанням гартованого скла надає столу особливий вигляд і підвищує його стійкість до подряпин і плям. Колір «грей шторм» додає елегантності та сучасності.
Боковий механізм розкладки дозволяє легко збільшити довжину стільниці з 160 см до 240 см, що зручно для прийому гостей.
Цей стіл стане центральним елементом вашого інтер’єру, поєднуючи стиль і зручність.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Вага | 142 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка + гартоване скло |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 90 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 142 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 240 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Механізм розкладки | боковий |
| Довжина, см | 160 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 45 855 ₴








