
Керамічний стіл Еліо TML-990 сахара + бежевий
45 675 ₴
- В наявності
- Код: TML-990-elio-sahara/beige
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір "сахара" і бежевий відтінок основи роблять цей стіл витонченим і універсальним. Матова поверхня керамічної стільниці додає сучасного вигляду й легко поєднується з іншими елементами інтер'єру.
Стільниця з кераміки на гартованому склі забезпечує підвищену стійкість до подряпин, високих температур і впливу вологи. Це робить його довговічним, особливо для активного використання.
Завдяки боковому механізму розкладки стіл можна легко подовжити з 140 см до 200 см. Це дозволяє адаптувати його розмір під потреби — від компактного столу до великого обіднього.
Цей стіл не лише прикрасить будь-яку кухню чи вітальню, але й стане практичним рішенням для повсякденного використання та святкових заходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Вага | 144 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка + гартоване скло |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 90 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 144 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 200 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Механізм розкладки | боковий |
| Довжина, см | 140 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 45 675 ₴










