
Обідній керамічний стіл TM-100 ребекка грей + чорний
5 805 ₴
- В наявності
- Код: TM-100-rebecca-grey
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільниця виконана з глянцевої кераміки кольору Ребекка Грей. Цей відтінок являє собою елегантний сірий з тонкими прожилками, які надають столу глибини та вишуканості. Глянцева поверхня додає розкішності та відбиває світло, що допомагає візуально розширити простір і створити світлу атмосферу. Кераміка має високу стійкість до пошкоджень і легкість в догляді.
Прямокутна форма столу робить його універсальним і підходящим для різних просторів. Його розміри дозволяють комфортно розмістити його в кухнях, їдальнях або вітальнях, а також зручно сідати та рухатися навколо столу.
Не розкладні столи ідеально підходять для тих, хто цінує стабільність, простоту в догляді і елегантність у дизайні, а також шукає довговічне і надійне рішення для свого інтер'єру.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ребекка Грей |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 32 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 70 |
| Висота, см | 75 |
| Вага (кг) | 32 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 130 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 5 805 ₴








