
Стіл обідній T-325 айс грей + чорний
6 975 ₴
- В наявності
- Код: T-325-ice-grey/ black
Кругла форма стільниці робить цей стіл ідеальним вибором для невеликих обідніх зон або кухонь. Така форма сприяє легкому спілкуванню, дозволяючи всім присутнім за столом легко взаємодіяти один з одним.
Чорна фарбована металева ніжка додає столу сучасного акценту та забезпечує його стійкість. Контраст між темною ніжкою та світлою стільницею створює стильний і збалансований вигляд, що легко вписується в різні інтер'єри.
Завдяки компактним розмірам, цей стіл чудово підходить для невеликих приміщень, не займаючи багато місця, але забезпечуючи достатньо простору для комфортного розміщення 2-4 осіб.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Айс Грей |
| Колір | Айс Грей |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 24.8 кг |
| Діаметр | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка |
| Форма | круглі |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 24.8 |
| Діаметр, см | 90 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 6 975 ₴









