
Керамічний стіл TM-84 калакатта мармур (сіра кераміка) + сірий
15 255 ₴
- В наявності
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір калакатта мармур надає столу розкішного вигляду з відтінками сірого та білого, що імітує натуральний мармур.
Глянцева кераміка на глянцевому МДФ забезпечують не тільки стильний вигляд, але й високу стійкість до навантаження та легкість у догляді.
Автоматичний механізм розкладання дозволяє збільшити довжину столу з 110 см до 140 см всього за кілька секунд, що робить його ідеальним для прийому гостей або сімейних обідів.
Розкладна конструкція дозволяє зручно адаптувати стіл до різних потреб, економлячи простір у кімнаті.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Калакатта |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 760 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Вага | 47 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка, глянцеве МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 75 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 47 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 140 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | глянцева кераміка, глянцеве МДФ |
| Довжина, см | 110 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 15 255 ₴



