
Керамічний стіл TM-89 калакатта мармур (сіра кераміка) + чорний
17 775 ₴
- В наявності
Столешняя з глянцевої кераміки та МДФ гарантує не лише стильний зовнішній вигляд, а й міцність. Високоякісні матеріали забезпечують довговічність та стійкість до пошкоджень, дозволяючи насолоджуватися красою столу протягом багатьох років.
Фарбована дерев'яна основа надає надійну підтримку, зробивши стіл стійким та надійним.
Калакатта мармур - це особливий та унікальний відтінок, який має свої характеристики та естетичний вплив. Його натуральна краса та універсальність роблять його популярним вибором для створення вишуканих інтер'єрів, які будуть радувати вас своїм виглядом та функціональністю протягом багатьох років.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Калакатта, Чорний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Вага | 65 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцева кераміка, глянцеве МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 80 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 65 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 180 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | глянцева кераміка, глянцеве МДФ |
| Довжина, см | 140 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 17 775 ₴





