
Керамічний стіл TM-87 гріджіо латте + чорний
15 255 ₴
- В наявності
- Код: TM-87-grigio-latte
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній керамічний стіл ТМ-87 в кольорі гріджіо латте - це теплий і затишний відтінок, який гармонійно поєднується з різними елементами інтер'єру. Ось кілька ідей, з якими можна комбінувати столешницю в цьому кольорі:
Гріджіо латте прекрасно поєднується з нейтральними кольорами, такими як білий, сірий, бежевий. Це створює спокійну і затишну атмосферу в інтер'єрі.
Комбінація з натуральним деревом додає тепла і природності. Меблі з обробкою під дерево, наприклад, дуб або горіх, чудово поєднуються з гріджіо латте.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Вага | 48 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | Дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка + матове МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 75 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 48 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 140 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | матова кераміка + матове МДФ |
| Довжина, см | 110 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 15 255 ₴






