
Керамічний стіл TM-76 петра грей + чорний
17 055 ₴
- В наявності
- Код: TM-76-petra-grey/ black
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наш прямокутний обідній стіл прикрасить вашу їдальню завдяки своєму сучасному дизайну і неймовірному кольору петра грей. Цей стіл не лише вражає естетикою, але й має високу функціональність завдяки автоматичному механізму розкладання. Легко змінюйте його розміри від 120 см до максимальних 160 см, створюючи ідеальний простір як для сімейних обідів, так і для вечірок з друзями.
Столешня з матової кераміки та матового МДФ не лише забезпечує стильний зовнішній вигляд, але й довговічність. Матеріали високої якості гарантують стійкість до пошкоджень, дозволяючи насолоджуватися красою столу протягом багатьох років. Фарбована дерев'яна основа забезпечує надійну підтримку, роблячи стіл стійким і міцним.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Петра Грей |
| Колір | Темно-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 57 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка + матове МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 80 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 57 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 160 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | матова кераміка + матове МДФ |
| Довжина, см | 120 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 17 055 ₴










