Керамічний обідній стіл TM-76 білий мармур + чорний
Колір стільниці "білий мармур" є досить універсальним і може гармонійно поєднуватись з різними елементами інтер'єру.
У поєднанні з мінімалістичними елементами декору, що характеризуються простотою та чистотою ліній, білий мармур створює атмосферу спокою та легкості.
У сучасних інтер'єрах, де використовуються сучасні матеріали та акцентується мінімалістичний стиль, білий мармур може бути чудовим вибором для стільниці. Він додає елегантності та стильного шарму до приміщення.
У класичних інтер'єрах білий мармур може виглядати розкішно та елегантно. Поєднання зі стилізованими меблевими елементами та дорогими тканинами створює відчуття розкоші та вишуканості.
Цей стіл стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру, надаючи йому елегантності та стилю, а також забезпечуючи зручність у використанні та функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 57 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | Дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка + матове МДФ |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 80 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 57 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 160 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | матова кераміка + матове МДФ |
| Довжина, см | 120 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 17 055 ₴











