Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обідній стіл Т-300-11 молочний — це стильний і елегантний стіл, який ідеально підходить для кухні або їдальні. Молочний колір стільниці надає інтер'єру легкості і свіжості, створюючи затишну атмосферу. Прямокутна форма столу дозволяє ефективно використовувати простір, що робить цей стіл універсальним і зручним варіантом для різних інтер'єрів.
Стільниця виготовлена з гартованого скла з глянцевим покриттям, яке забезпечує привабливий вигляд і легкість в догляді. Це покриття дозволяє швидко очищати поверхню від забруднень, зберігаючи її презентабельний вигляд.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Молочний |
| Колір | Молочний |
| Стан | Новий |
| Покриття | Загартоване скло |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Молочний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 29 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | глянцеве гартоване скло |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 60 |
| Висота, см | 75 |
| Вага (кг) | 29 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 110 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Тип | нерозкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 3 397 ₴


