Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний стілець B-11 гавана — сучасна модель з витонченим дизайном, що поєднує стиль і практичність.
Оббивка зі штучного нубуку у теплому відтінку гавана створює затишну атмосферу та приємна на дотик. Хромована сталева основа забезпечує міцність конструкції та додає сучасного вигляду.
Стілець оснащений поворотним механізмом і функцією регулювання висоти, що робить його універсальним для різних рівнів барних стійок.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Обивний матеріал | Штучний нубук |
| Тип | Барний стілець |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина табуретки | 520 мм |
| Висота табуретки | 955 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 955 мм |
| Вага | 9 кг |
| Висота спинки | 340 мм |
| Висота сидіння стільця | 615 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Штучний нубук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | гавана |
| Висота, см | 95.5-117.5 |
| Вага (кг) | 9 |
| Ширина сидіння, см | 52 |
| Глибина сидіння, см | 36 |
| Максимальна висота | 117.5 |
| Максимальна глибина сидіння, см | 52 |
| Матеріал оббивки | штучний нубук |
| Матеріал основи | хромована сталь |
| Висота до сидіння, см | 61.5-81,5 |
| Складання | потребує складання |
| Характеристики | поворотні, регулюються по висоті |
- Ціна: 5 175 ₴







