Перевага дивана Smart/Смарт

Переваги:
- Простий та надійний механізм трансформації.
- Цікавий дизайн.
- Міцний та зносостійкий каркас.
- Можливість вибрати тип та колір оббивної тканини.
Використовувані матеріали в дивані Smart/Смарт
- Наповнення. Сидіння та спинка наповнені екологічно чистим пінополіуретаном. Це штучна піна нового покоління, що забезпечує неперевершений комфорт під час відпочинку. Наповнювач добре пропускає повітря, не дозволяючи накопичуватися пилу та волозі.
- Каркас. Складається з ДСП та брусу. Таке поєднання забезпечує максимальну міцність конструкції, стійкість до високих навантажень, надійність і довговічність.
Переваги покупки дивана Смарт на сайті виробника Matroluxe
Вирішивши купити диван Смарт в інтернет-магазині Матролюкс, ви отримуєте масу переваг:
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Професійна консультація фахівців.
- Оперативна доставка по всій Україні.
- Гарантія від офіційного виробника.
- Можливість оформити кредит або розстрочку.
Щоб оформити замовлення, зв'яжіться з нами по телефону, в онлайн-чаті або скористайтеся віртуальною корзиною. Також будемо вдячні, якщо ви поділитеся своїми враженнями про товар, залишивши відгук на нашому сайті.
*Увага! Відтінки представлених тканин можуть відрізнятися від реального кольору виробу, через перенесення кольорів фото на Ваш пристрій.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на зображеннях.
*Увага! Доступні кольори з'ясовуйте у консультантів при замовленні. Колір і текстура тканин для готових рішень можуть змінюватися в залежності від наявності тканини.
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Вид виробів може незначно відрізнятися від представлених на зображеннях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofyno |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | Вверх |
| Механізм трансформації спального місця | Клік-кляк |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 0 категорія |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДСП |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Спальне місце | 1200х1900 |
| Механізм розкладання | Клік-кляк |
| Тип моделі | Прямий |
| Короб для білизни | Немає |
| Матеріал каркаса | ДСП, брус |
| Габаритні розміри | 1900x900х830 |
| Наповнення сидіння/спинки | ППУ+змійка |
| Торгова марка дивана | Sofyno |
- Ціна: 13 068 ₴




