
Керамічний стіл TM-80 вера грей + сірий
12 825 ₴
- Менше 2 од.
- Код: TM-80-vera-grey/ grey
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний стіл TM-80 у кольорі вера грей — це стильне та практичне рішення для сучасної кухні чи їдальні. Його стільниця виготовлена з матової кераміки, що вирізняється стійкістю до подряпин, температурних перепадів та легкістю у догляді. Прямокутна форма та компактні розміри (90×75 см) ідеально підходять для щоденного використання, а завдяки боковому механізму розкладки стіл можна швидко розширити до 140 см, забезпечуючи комфортне розміщення більшої кількості гостей. Міцна основа з фарбованого металу додає конструкції стабільності та довговічності.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Вага | 53 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка |
| Форма | прямокутні |
| Ширина, см | 75 |
| Висота, см | 75 |
| Вага (кг) | 53.3 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 140 |
| Матеріал основи | фарбований метал |
| Механізм розкладки | боковий |
| Довжина, см | 90 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 12 825 ₴










