
Обідній Стіл BONN II CERAMIC 140(200)*90 чорний мат/чорний каркас
18 470 ₴
- В наявності
- Код: BONNIIBK
Обідній Стіл BONN II CERAMIC 140(200)*90 чорний мат/чорний каркас
Обідній стіл BONN II CERAMIC 140(200)*90 чорний мат/чорний каркас (BONNIIBK): стильна та сучасна модель. Відмінна якість та легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості та краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечним для Вас та Ваших рідних.
Каркас: масив деревини,
Матеріал стільниці: чорна мармурова матова кераміка 6 мм.
Опція (розкладка): Розкладний,
Колір каркасу: чорне матове фарбування,
Кількість місць за столом: 8-10,
Форма: Прямокутна,
3D/AR модель: Є,
Довжина у розкладеному вигляді: 200,
Країна виробник: Китай,
Висота: 76,
Ширина: 90,
Довжина: 140-200
Розмір коробки: 148*98*21 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Вага | 74 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 90 |
| Довжина: | 140 |
| Габарити стільниці | 140-90 |
| Висота | 76 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 200 |
| Колір каркаса | Чорний |
| Кількість місць за столом | 6-8 |
| Форма | Прямокутне |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
- Ціна: 18 470 ₴



