
Стіл OSLO CERAMIC 120(180)*80 чорний мат/чорний каркас
15 740 ₴
- В наявності
- Код: OSLOBK
Стіл OSLO CERAMIC 120(180)*80 чорний мат/чорний каркас
Стіл обідній OSLO CERAMIC 120(180)*80 чорний мат/чорний каркас (OSLOBK) : стильна і сучасна модель/ Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Каркас: метал+чорне фарбування, Вага: , Матеріал стільниці: кераміка 11 мм, Опція (розкладка): Розкладний, Колір каркаса: чорний , Габарити стільниці: 120*80, Колір: чорний матовий, Кількість місць за столом: 4-6, Форма: Прямокутна, 3D/AR модель: немає, Довжина в розкладеному вигляді: 180, Країна виробник: Китай, Висота: 76, Ширина: 80, Довжина: 120-180 Розміри коробок: 135*98*19 см + 71*31,5*9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Вага | 63 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 80 |
| Довжина: | 120 |
| Висота | 76 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 |
- Ціна: 15 740 ₴



