
Стіл SABA CERAMIC 130*70 білий глянець/чорний каркас
5 309 ₴
- В наявності
- Код: SABAWH
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній SABA CERAMIC 130*70 стіл білий глянець/чорний каркас (SABAWH) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Каркас: метал, Вага: , Матеріал стільниці: кераміка 12 мм, Опція (розкладка): нерозкладний, Колір каркаса: чорний , Габарити стільниці: 130*70, Колір: Білий глянець, Кількість місць за столом: 6, Форма: Прямокутна, 3D/AR модель: немає, Довжина в розкладеному вигляді: 130, Країна виробник: Китай, Висота: 75, Ширина: 70, Довжина: 130 Розміри коробок: 138*77*4.5 см + 96*18*13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Вага | 33 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 70 |
| Довжина: | 130 |
| Висота | 75 |
- Ціна: 5 309 ₴


