
Стіл BERLIN CERAMIC 111(140)*75 білий глянець/чорний каркас
14 962 ₴
- В наявності
- Код: BERLINWH
Стіл BERLIN CERAMIC 111(140)*75 білий глянець/чорний каркас
Стіл обідній BERLIN CERAMIC 111(140)*75 стіл білий глянець/чорний каркас (BERLINWH) : стильна і сучасна модель/ Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль. Каркас: масив дуба з фарбуванням, Вага: , Матеріал стільниці: МДФ фарбований + кераміка 6 мм, Опція (розкладка): Розкладний, Колір каркаса: чорний, Габарити стільниці: 111(140)*75, Колір: білий глянець, Кількість місць за столом: 4-6, Форма: Прямокутна, 3D/AR модель:, Довжина в розкладеному вигляді: 140, Країна виробник: Китай, Висота: 77, Ширина: 75, Довжина: 111-140 Розмір коробки: 118*84*18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1110 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1110 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 75 |
| Довжина: | 111 |
| Вага | 49 |
| Габарити стільниці | 111-75 |
| Висота | 77 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 140 |
| Матеріал стільниці | МДФ + кераміка |
| Колір каркаса | Чорний |
| Кількість місць за столом | 4 |
| Форма | Прямокутне |
| Упакування | 1 шт. в 1 пачці |
| Опція (розкладка) | Розкладний |
| Каркас | Масив дуба з фарбуванням |
- Ціна: 14 962 ₴



