
Крісло поворотне JIM чорне/чорний каркас
4 585 ₴
- В наявності
- Код: JIMBK
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал крісла: Мембранна тканина
Колір: чорний
Країна виробник: Китай,
Розмір: 62.5*54*114.5/125 см;
Каркас: чорний
Додаткова інформація: механізм TILT, обгумовані ролики. Розмір коробки: 74*33*63 см
Колір: чорний
Країна виробник: Китай,
Розмір: 62.5*54*114.5/125 см;
Каркас: чорний
Додаткова інформація: механізм TILT, обгумовані ролики. Розмір коробки: 74*33*63 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 39 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 48 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Мембранна тканина |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 39-48 |
| Ширина | 62 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Висота | 114,5-125 |
| Глибина | 62,5 |
- Ціна: 4 585 ₴


