Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал крісла: Мембранна тканина
- Колір: чорний
- Країна виробник: Китай,
- висота сидіння 43-53 см.
- Висота стільця 120-130 см.
- висота спинки крісла 77 см.
- Розмір: 53*59.5*120/130 см;
- Каркас: чорний
- Додаткова інформація: механізм TILT, обгумовані ролики.
- Розмір коробки: 70*35*63 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 120 см |
| Висота посадкової частини крісла | 0 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Вага крісла | 13 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 59,5 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 13 |
| Висота | 120-130 |
- Ціна: 4 313 ₴











