
Крісло з підголівником ARON II чорне/чорний каркас
4 597 ₴
- В наявності
- Код: ARONIIBK
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал крісла: Мембранна тканина Колір: чорний Країна виробник: Китай, Розмір: 52*64*114/127 см; Каркас: чорний Додаткова інформація: механізм TILT, газліфт 3 класу, обгумовані ролики, регульований підголівник. Розмір коробки: 67*31*58 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 114 см |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 64 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Висота | 114-127 |
- Ціна: 4 597 ₴










