
Крісло поворотне FLASH сіре/оранжеве/білий каркас
4 405 ₴
- В наявності
- Код: FLASHOR
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло поворотне FLASH сіре/оранжеве/білий каркас
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Помаранчевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 59 см |
| Висота з урахуванням спинки | 103 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 39 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 48 см |
| Вага крісла | 13 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Мембранна тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 39-48 |
| Ширина | 59,5 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 13 |
| Висота | 95-103 |
| Глибина сидіння | 52 |
| Колір каркаса | Білий |
- Ціна: 4 405 ₴










