
Крісло поворотне POLO світло-сіре/чорне/білий каркас
2 686 ₴
- В наявності
- Код: POLOLGY
Крісло поворотне Intarsio POLO світло-сіре/чорне ( POLOLGY ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: світло-сірий/чорний,
Країна виробник: Китай,
Розмір: Ш58 * Г59 * В89-99 см;
Висота сидіння регулюється: 43-53 см
Каркас: білий PP
Додаткова інформація: механізм TILT, пластикові колеса.
Розмір коробки: 54*25*51 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 58 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Висота з урахуванням спинки | 99 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Висота спинки | 46 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 43-53 |
| Ширина | 58 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 12 |
| Висота | 89-99 |
| Глибина | 59 |
- Ціна: 2 686 ₴



