Крісло поворотне Intarsio CLAUS синє/сіре/чорний каркас ( CLAUSBL ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: синій/сірий,
Країна виробник: Китай,
Розмір: Ш62 * Г65* В109-119 см;
Висота сидіння регулюється: 44-54 см
Каркас: чорний PP
Додаткова інформація: механізм TILT, пластикові колеса, регульовані підлокітники / підголівник.
Розмір коробки: 61*33*58 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з роликами |
| Колір | Синій |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота з урахуванням спинки | 119 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 44-54 |
| Ширина сидіння | 48 |
| Ширина | 62 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 14 |
| Висота | 109-119 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Глибина | 65 |
- Ціна: 3 666 ₴




