
Крісло поворотне DIXY чорне/рожеве/білий каркас
3 796 ₴
- В наявності
- Код: DIXYPK
Крісло поворотне Intarsio DIXY чорне/рожеве ( DIXYPK ): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: чорний/рожевий,
Країна виробник: Китай,
Розмір: Ш58 * Г57 * В93-102 см;
Висота сидіння регулюється: 45-55 см
Каркас: білий PP
Додаткова інформація: механізм TILT, пластикові колеса.
Розмір коробки: 56*26*56 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 58 см |
| Глибина крісла | 57 см |
| Висота з урахуванням спинки | 102 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Білий |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45-55 |
| Ширина | 58 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 12 |
| Висота | 93-102 |
| Глибина | 57 |
- Ціна: 3 796 ₴



