
Крісло поворотне PAUL чорне/чорний каркас
3 391 ₴
- В наявності
- Код: PAULBK
Крісло поворотне PAUL чорне/чорний каркас
Крісло Intarsio PAUL чорне/чорний каркас ( PAULBK): стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали, з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних. Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Колір: чорний,
Країна виробник: Китай,
Каркас: чорний
Додаткова інформація: механізм TILT, пластикові колеса, максимальне навантаження 120 кг
Розмір коробки: 65*30*57 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 103 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 12 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сидіння-тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Tilt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 46-57 |
| Ширина сидіння | 49 |
| Ширина | 59,5 |
| Матеріал крісла | Тканина + сітка |
| Вага | 10,5 |
| Висота | 95-105 |
| Глибина сидіння | 48 |
| Глибина | 66 |
- Ціна: 3 391 ₴





