Топ продаж


Крісло поворотне GLORY сіре/білий каркас
4 581 ₴
- В наявності
- Код: GLORYGR
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Intarsio GLORY сіре/білий каркас ( GLORYGR ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина-сітка,
Глибина (сидіння): 47,
Колір: сірий,
Країна виробник: Китай,
Висота: 101-111,
Ширина: 68,
Висота (сидіння): 43-53
Каркас: білий
Додаткова інформація: механізм TILT, газліфт 3 класу, пластикові колеса, максимальне навантаження 120 кг
Розмір коробки: 67*30*59 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 68 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Висота з урахуванням спинки | 111 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 43 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 47 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Білий |
| Тип механізму | Tilt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 43-53 |
| Ширина | 68 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканинна |
| Вага | 14 |
| Висота | 101-111 |
| Глибина | 60 |
- Ціна: 4 581 ₴



