Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло Intarsio ATLAS чорне ( ATLASBK ) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Матеріал крісла: Мембранна тканина + екошкіра,
Колір: чорний,
Країна виробник: Китай,
Каркас: хром
Додаткова інформація: механізм TILT, газліфт 2 класу, обгумовані ролики, максимальне навантаження 120 кг
Розмір коробки: 77*24*58 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 57 см |
| Глибина крісла | 63 см |
| Висота з урахуванням спинки | 117 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Спинка-сітка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Хром |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 45-55 |
| Ширина сидіння | 47 |
| Ширина | 57 |
| Матеріал крісла | Мембранна тканина + екошкіра |
| Вага | 14 |
| Висота | 107-117 |
| Глибина сидіння | 50 |
| Глибина | 63 |
- Ціна: 3 242 ₴





