
Керамічний стіл TM-85 бардиліо лайт + сірий
15 705 ₴
- В наявності
- Код: TM-85-bardilio-light/grey
+380 (67) 395-83-89
Відділ продажівУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний стіл TM-85 бардиліо лайт + сірий — це поєднання сучасного дизайну, практичності та елегантності. Овальна форма та розкладний механізм роблять його зручним рішенням як для повсякденного використання, так і для прийому гостей. Завдяки автоматичному механізму розкладання стільниця легко збільшується з 110 до 140 см, забезпечуючи додатковий простір.
Стільниця виконана з матової кераміки та МДФ у витонченому відтінку бардиліо лайт, що надає столу благородного вигляду й забезпечує довговічність.
Завдяки своєму універсальному дизайну цей стіл ідеально впишеться в сучасний, скандинавський або мінімалістичний інтер’єр.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Вага | 43 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал стільниці | матова кераміка + матове МДФ |
| Форма | овальні |
| Ширина, см | 75 |
| Висота, см | 76 |
| Вага (кг) | 43.6 |
| Максимальна довжина стільниці, см | 140 |
| Матеріал основи | фарбованні — дерево |
| Механізм розкладки | автоматичний |
| Матеріал вкладки | матова кераміка + матове МДФ |
| Довжина, см | 110 |
| Тип | розкладні |
| Складання | потребує складання |
- Ціна: 15 705 ₴






